Media entity Instagram (3.0.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Add
lt: Pridėti

en: Visible
lt: Matomas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis
