Media entity Instagram (3.0.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Add
is: Bæta við

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Hidden
is: Falið

en: Add @type
is: Bæta við @type
