Media entity Instagram (3.0.8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Add
be: Дадаць

en: Visible
be: Бачна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Hidden
be: Схаваць

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня
