Media entity Instagram (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Media
et: Meedia

en: Caption
et: Pealkiri
