Media entity Instagram (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Caption
ru: Подпись

en: Media ID
ru: ID медиа

en: Field with source information
ru: Поле с источником информации
