Media entity Instagram (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Caption
ta: தலைப்பு
