Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Yes
es: Sí

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Caption
es: Etiqueta

en: Image field display format settings
es: Configuración del formato de presentación del campo de imagen

en: Field with source information
es: Campo con información de origen
