Media entity Instagram (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ
