Media entity Instagram (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji
