Media entity Instagram (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Caption
lv: Paraksts
