Media entity Instagram (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Caption
he: כותרת (Caption)
