Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Caption
be: Загаловак
