Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai

en: Field with source information
hu: Mező forrás információval
