Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Yes
it: Sì

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Caption
it: Didascalia

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
