Media entity Instagram (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Caption
vi: Đầu đề
