Media entity Instagram (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Visible
pl: Widoczny

en: Width
pl: Szerokość

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Caption
pl: Podpis

en: Field with source information
pl: Pole z informacjami źródłowymi
