Media entity Instagram (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Visible
tr: Görünür

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: Hidden
tr: Gizli

en: Caption
tr: Başlık

en: Field with source information
tr: Kaynak bilgisi içeren alan
