Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Podcast
ru: Подкаст

en: Theme
ru: Тема

en: Options
ru: Опции

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Direction
ru: Направление

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка

en: Theme name
ru: Название темы

en: Custom color
ru: Пользовательский цвет

en: Theme: @theme
ru: Тема: @theme
