Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Direction
ca: Direcció

en: Theme name
ca: Nom del tema
