Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Theme
hi: थीम

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Direction
hi: दिशा
