Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Theme
hu: Smink

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Direction
hu: Irány

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Theme name
hu: Sminknév

en: Custom color
hu: Egyéni szín

en: Show thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme
