Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Theme
id: Tema

en: Options
id: Opsi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Direction
id: Arah

en: Theme name
id: Nama tema
