Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Theme
is: Þema

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Direction
is: Stefna
