Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Theme
lt: Tema

en: Options
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Direction
lt: Kryptis
