Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Theme
pt: Tema

en: Options
pt: Opções

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Direction
pt: Direção

en: Theme name
pt: Nome do tema
