Libsyn Media Entity (8.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Theme
ta: தீம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Direction
ta: திசை
