Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Theme
et: Teema

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Direction
et: Suund

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
