Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Theme
eu: Tema

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Direction
eu: Helbidea

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
