Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Theme
fa: پوسته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Direction
fa: جهت
