Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Options
he: אפשרויות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Direction
he: כיוון
