Libsyn Media Entity (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Theme
jv: Tema

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Direction
jv: Arah
