Libsyn Media Entity (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Podcast
uk: Подкаст

en: Theme
uk: Тема

en: Options
uk: Опції

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Direction
uk: Напрям

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Custom color
uk: Обраний колір

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: Theme: @theme
uk: Тема: @theme
