Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Direction
sv: Riktning

en: Theme name
sv: Namn på tema
