Libsyn Media Entity (8.x-2.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Theme name
ps: ویینه نوم
