Media Entity Link (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: This must be an external URL such as %url.
ca: Aquest valor hauria de ser una URL externa com %url.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada. Introduïu %nolink per a mostrar només el text de l'enllaç. Introduïu %button per a mostrar només un text accessible via teclat.
