Media Entity Link (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Link
sv: Länk

en: Add
sv: Lägg till

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
sv: Detta måste vara en intern sökväg som %add-node. Du kan också börja skriva titeln på något innehåll för att välja det. Ange %front för att länka till förstasidan. Ange %nolink för att endast visa text utan länk. Ange %button för att visa text som är endast tillgänglig för tangentbordet.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
sv: Börja skriva titeln på något innehåll för att välja det. Du kan också ange en intern sökväg som %add-node eller en extern URL som %url. Ange %front för att länka till förstasidan. Ange %nolink för att endast visa text utan länk. Ange %button för att visa text som endast är tillgänglig för tangentbord.
