Media Entity Link (2.0.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Add
cs: Přidat

en: Media
cs: Média

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: This must be an external URL such as %url.
cs: Zde musí být externí URL, např. %url.
