Media Entity Link (2.0.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Link
hi: कड़ी

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Media
hi: मीडिया

en: Add @type
hi: @type जोड़ें
