Media Entity Link (2.0.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Media
hu: Média

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: This must be an external URL such as %url.
hu: Ennek egy külső webcímnek kell lennie, mint például %url.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
hu: Ennek egy belső elérési útvonalnak kell lennie, mint például %add-node. Egy tartalom annak címét elkezdve begépelni is kiválasztható. A címlaphoz %front, egy nem-hivatkozó linkhez %nolink, míg egy, csak a billentyűzeten keresztül elérhető linkszöveg megjelenítéséhez %button használható.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
hu: Egy tartalom a címének begépelését elkezdve is kiválasztható. De lehet belső Drupal útvonal (például %add-node), vagy külső (mondjuk %url). A címlaphoz %front, egy nem-hivatkozó linkhez %nolink, míg egy, csak a billentyűzeten keresztül elérhető linkszöveg megjelenítéséhez %button használható.
