Media Entity Link (2.0.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Link
is: Hlekkur

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Add @type
is: Bæta við @type
