Media Entity Link (2.0.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Add
sk: Pridať

en: Media
sk: Médiá

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.
