Media entity Lottie (2.1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: yes
id: ya

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: no
id: tidak

en: Count
id: Jumlah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: The directory %directory does not exist.
id: Direktori %directory tidak ditemukan.

en: About
id: Tentang

en: The directory %directory is not writable.
id: Direktori %directory tidak bisa ditulis.
