Media entity remote document (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie
