Google Photos Remote Media Entity (1.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Add
bg: Добави

en: Media
bg: Медия

en: General
bg: Общи

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
