Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: External links only
fi: Vain ulkoiset linkit

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi
