Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
