Media Entity Remote Image (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General
sv: Allmän

en: The directory %directory does not exist.
sv: Katalogen %directory finns inte.

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: The directory %directory is not writable.
sv: Katalogen %directory är skrivskyddad.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
sv: Kort beskrivning av bilden som används av skärmläsare och visas om bilden inte laddas. Detta är viktigt för tillgängligheten.
