Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Location
am: ቦታ
