Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Download
km: ទាញយក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Location
km: ទីតាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Number of comments
km: ចំនួន​មតិ​យោបល់

en: Number of views
km: ចំនួន​មើល​
