Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny
